Góry mi po drodze

"Dziennik podróży, czyli szwędanie się przewodnika"


"Podróż nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. "
Ryszard Kapuściński

Dziennik Podróży A.D. 2020

2 maja 2021 - Pogórze Dynowskie - wieża na Korzeniach

Piękna wiosna nastała na Pogórzach. Pomiędzy burzami udało się w słońcu odwiedzić wieżę nad Pruchnikiem. Obiekt ma 16 metrów wysokości, a widoki są wspaniałe na Pruchnik oraz na okoliczne wzgórza Pogórza. Jedyny minus to stan dojścia do niej ... błoto i kalosze by się przydały na kiedyś utwardzonej drodze... ale do tego trzeba się przyzwyczaić jak to "u nas". Ale miejsce godne odwiedzenia.

24 kwietnia 2021 - Beskid Wyspowy - Mogielica (1170 m n.p.m.)

Dziś wyjście z "podkarpackiej strefy komfortu" ... wycieczka w Beskid Wyspowy na tzw. Kopę, którą znamy pod nazwą Mogielica (1170 m n.p.m.). Zima jeszcze majestatycznie panuje w górach i wcale nie odpuszcza, a w doliny powoli wkracza wiosna. W dobrych humorach i przy pięknej pogodzie kolejny raz na szczycie. Da się i da się w jeden dzień z Rzeszowa.

Mobirise
Adres

Łukasz Kuczmarz                    
36-020 Tyczyn, Hermanowa 44A

Kontakt

Email: lukasz.kuczmarz@gmail.com       
Phone: +48 506 974 840 

How to design a site - Look at here